Ośmiorniczki dla wcześniaków w bibliotece

Pamiętacie jeszcze nasze wakacyjne dzierganie cudownych ośmiorniczek dla maleńkich podopiecznych Fundacji Małych Serc?

25 października ponownie udało nam się złapać szydełka w dłonie i rozpocząć  drugi cykl warsztatów, podczas których każdy z Was będzie miał okazję stworzyć ośmiorniczkę - najlepszą przyjaciółkę wszystkich noworodków, które pośpieszyły się z przyjściem na Świat.

Nasza bohaterka zamieszka z maleństwami w inkubatorach i sprawi, że od razu poczują się bezpieczniej.

Pięknie prawda?

Chcesz pomóc ale nigdy nie miałeś/miałaś szydełka w ręku? Nie przejmuj się, obejrzyj zdjęcia!

Większość z Nas czuła to samo :)

Podczas warsztatów w  bibliotece czekają  na Was wolontariuszki, które stworzyły już całą armię małych ośmiorniczek.

Przyjdź, zobacz, spróbuj i wyczaruj nowy uśmiech na maleńkich twarzach!