9 listopada - uroczysty apel

9 listopada dyrektor Biblioteki Pani Katarzyna Walichnowska wzięła udział w uroczystym apelu z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, który odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie.

8 listopada 2018 za pośrednictwem Wójta Gminy Michałowice Pana Krzysztofa Grabki została przekazana nam Flaga Polski wraz z kartą od Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy.
Świętujmy nasz piękny Jubileusz razem, bez podziałów - wspólnymi siłami możemy więcej.

Konkurs plastyczny dla dzieci

Zbliżamy się do czasu kiedy cała Polska będzie świętowała 100 rocznicę odzyskania niepodległości, dlatego do 11.11 czekamy na Wasze prace plastyczne będące odpowiedzią na pytanie z plakatu: A Tobie z czym kojarzy się Polska?
Już nie raz przekonywaliście nas o swoim wielkim talencie, więc mamy nadzieję, że i teraz nie zawiedziecie.

Koncert: Muzyczna Lekcja Historii...

Za Nami Muzyczna Lekcja Historii dla Całej Rodziny  - koncert realizowany w ramach obchodów 100 lecia Niepodległości Polski.
Na scenie wystąpili artyści z Warszawskiej Akademii Muzycznej oraz Zespołu Szkół w Komorowie. Wszystko dzięki Wolontariat Dobra Wola/Komorów oraz Wolontariat w Gminie Michałowice!!!