Newsletter

Co to jest "newsletter"?

Newsletterem nazywana jest elektroniczna forma biuletynu informacyjnego lub czasopisma rozsyłanego za pomocą poczty elektronicznej do prenumeratorów.

 

Jakie wiadomości będą wysyłane?

W wiadomościach od Gminnej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej wysyłane będą informacje o spotkaniach, koncertach, wystawach; komunikaty związane np. z czasowym zamknięciem biblioteki, a także dowiecie się o tym, że najnowszy zakup jest już gotowy do wypożyczania. Od czasu do czasu będziemy również przypominać o usługach jakie świadczymy.

 

Co zrobić, aby się zapisać?

Wystarczy wpisać swój adres mailowy w okienku, w bocznej kolumnie znajdującej się po prawej na stronie głównej biblioteki oraz kliknąć "dodaj". Po dodaniu adresu do naszej bazy pojawi się odpowiedni komunikat.

 

Co zrobić, aby się wypisać?

Jeśli nie będą już Państwo chcieli otrzymywać wiadomości od nas - można się wypisać, odpowiedni link znajduje się na końcu wiadomości z biuletynem.

 

Ochrona danych osobowych

Zapisując się na Newsletter wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie w celu dostarczania informacji elektronicznych.
Biblioteka nie udostępnia danych innym podmiotom w celach marketingowym.

Serdecznie zapraszamy!