Dzień Wolontariusza Gminy Michałowice

13 grudnia 2014 r., sala multimedialna Urzędu Gminy Michałowice w Regułach przepełniła się wolontariuszami naszej gminy; w różnym wieku, od osób bardzo młodych po mocno starsze. Jak co roku – w Dniu Wolontariusza Gminy Michałowice – podziękowano wolontariuszom za bezinteresowną, społeczną pracę.

Gminny Dzień Wolontariatu 13.12.2014

W sobotę 13 grudnia od godziny 14:00 hol oraz sala multimedialna Urzędu Gminy Michałowice wypełniła się gwarem, śpiewem, rozmowami oraz bardzo pozytywnymi wibracjami. Rozpoczęły się obchody Gminnego Dnia Wolontariusza.

Nie zabrakło tam również naszej biblioteki. Na naszym stoisku można było dowiedzieć się czym się zajmujemy i czego wolontariusze mogą się u nas nauczyć lub czym podzielić z innymi. Oczywiście na wszelkie propozycje jesteśmy otwarte i nie pozostawiamy listy zamkniętej.
Bardzo dziękujemy też za docenienie naszego wkładu w rozwój wolontariatu w naszej gminie.

Poniżej znajdziecie Państwo krótką informację na temat przebiegu uroczystości.

Na początku widzowie mogli obejrzeć spektakl wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Komorowie pt. "Pies nie jest rzeczą"

spektakl

Kolejnym punktem obchodów był występ Chóru Michałowiczanka

Chór Michałowiczanka