20.10.2020 00:00

Potwierdzono zakażenie wirusem SARS CoV-2.

Informujemy, że u jednej z osób zatrudnionych w Bibliotece Publicznej w Komorowie potwierdzono zakażenie wirusem SARS CoV-2.
O zaistniałej sytuacji placówka niezwłocznie poinformowała Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną Powiatu Pruszkowskiego. Zakażony pracownik przebywa w izolacji domowej. Osoby zatrudnione w placówce, które miały bezpośredni kontakt z osobą zakażoną pozostają również w izolacji domowej.
Biblioteka zostanie zamknięta minimum do 23.10.2020 r.
Terminy zwrotu książek, filmów, audiobooków przypadające w tym terminie zostają odpowiednio przesunięte.
Wszystkich Mieszkańców, którzy korzystali z usług Biblioteki na miejscu w ostatnich dniach prosimy o uważną obserwację, a w przypadku wystąpienia objawów Sars-Cov2 o kontakt z lekarzem i powiadomienie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
Zapewniamy, iż wszystkie wypożyczone w tym czasie zbiory przeszły obowiązkową kwarantannę, sprzęty poddane zostały dezynfekcji oraz pracownicy ściśle stosowali się do reżimu sanitarnego.