Joanna Bator w Bibliotece

Spotkanie autorskie

„Szczęście jest spokojem ducha i krystalizowaniem się wewnętrznej harmonii, nie radością.”

Wiecie, czyje to słowa?

Żółwia, który rozmawia po angielsku i destyluje smutek, by wydobyć jego czyste piękno piękno.

Żółwia stworzyła (a może tylko opisała?) Joanna Bator w swojej najnowszej książce „Ucieczka Niedźwiedzicy”.

I o tym żółwiu, a także o smutku, miłości, feminizmie, lęku, brzydocie, pięknie i losie będziemy z autorką rozmawiać w piątek 12 maja o godz. 18:00

„Gorzko, gorzko”, „Piaskowa góra”, „Rok królika”, „Purezento” – to tylko niektóre rozchwytywane w naszej bibliotece tytuły. Fascynujące opowieści zostały stworzone przez fascynującą osobę, z którą chcieliście się spotkać i poznać osobiście. Cieszymy się, że możemy spełnić waszą prośbę.

Koniecznie wpiszcie datę do kalendarza i bądźcie z nami, by posłuchać i by pytać. Wstęp wolny, ale mamy ograniczoną liczbę miejsc.