30.10.2020 00:00

Biblioteka pozostanie zamknięta do 30 października

Uwaga. Ważna informacja

W związku z ostatnimi wydarzeniami (potwierdzenie u jednej z osób zatrudnionych w Bibliotece Publicznej w Komorowie zakażenia wirusem SARS CoV-2), nałożeniem przez sanepid na część zespołu kwarantanny, a co za tym idzie uszczuplenie zespołu, który może Państwa obsłużyć na miejscu oraz biorąc pod uwagę informacje przekazane na dzisiejszej konferencji prasowej Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, dotyczące nowych zasad bezpieczeństwa i wprowadzonych obostrzeniach spowodowanych wzrostem liczby zakażeń koronawirusem SARS CoV-2 w kraju, a także sytuacji w ochronie zdrowia informujemy, iż biblioteka pozostanie zamknięta do 30 października.
W tym czasie pracownicy będą świadczyć naprzemiennie pracę zdalną oraz będą pełnić dyżur w bibliotece - zostanie wykonana dodatkowa dezynfekcja budynku, opracowane nowe zasady pracy i zastępstw - tak aby zarówno dla Państwa - naszych Czytelników i Użytkowników oraz pracowników biblioteki było jak najbezpieczniej. Ten czas zostanie przez nas wykorzystany do tego, aby zaplanować zapewnienie Państwu jak najszerszy dostęp do naszych usług i zbiorów w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.