Informujemy, że ze względów architektonicznych budynek biblioteki jest niedostępny dla osób niepełnosprawnych Deklaracja dostępności
29.07.2014 00:00

Latarnicy Polski Cyfrowej Równych Szans poszukiwani

0
PCRS to oddolna inicjatywa, której celem jest wprowadzanie w świat komunikacji cyfrowej oraz usług i treści dostępnych w Internecie - dorosłych Polaków z pokolenia 50+, realizowana przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Szanowni Państwo

chcielibyśmy zainteresować Państwa inicjatywą Latarników Polski Cyfrowej oraz programem Polska Cyfrowa Równych Szans (PCRS).

PCRS to oddolna inicjatywa, której celem jest wprowadzanie w świat komunikacji cyfrowej oraz usług i treści dostępnych w Internecie - dorosłych Polaków z pokolenia 50+, realizowana przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” i Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

W związku z dużym zapotrzebowaniem na animatorów, którzy bezpłatnie wprowadzają osoby dorosłe w cyfrowy świat, zdecydowaliśmy się przeszkolić kolejne 200 osób – duża liczba aktywnych Latarników jest bowiem gwarantem zmniejszenia wykluczenia cyfrowego w Polsce. Chcielibyśmy, aby informacja o tym dotarła do jak najszerszego grona odbiorców.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się także na portalu https://latarnicy.pl/

Mamy nadzieję, że zainteresujecie się Państwo programem PCRS  oraz rozpowszechnicie informacje na temat naboru,  a tym samym włączycie się do ogólnopolskiej akcji wprowadzania Polaków z pokolenia 50+ w cyfrowy świat!

Z góry dziękujemy!

Ogłoszenie o naborze

plakat-pcrs