Archiwalny
13.04.2022 14:35

Życzenia wiosenne

Zdrowia, nadziei i choć chwili radości w tym niespokojnym czasie

Drodzy Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy, Drodzy Mieszkańcy

W ostatnim czasie Świat doświadcza nas w sposób jakiego nie chcielibyśmy nikomu życzyć.
Przyszło nam żyć i działać w trudnych czasach. Jednocześnie dających niesamowite możliwości, ale również niosące wiele niebezpieczeństw, okrucieństwa i zła w czystej postaci.

Życzę Wam umiejętności działania w zgodzie ze sobą i dbania o siebie - a jednocześnie pozostawania uważnym na drugiego człowieka.
Pamiętajmy o dobroci, pamiętajmy o nadziei - bez nich Świat byłby miejscem nieznośnym do życia.

Uczmy i siebie i dzieci ufności - w ludzi i Świat, z jednoczesną jasną wiedzą, że nie wszyscy mogą chcieć naszego dobra.

Trzymajmy się w zdrowiu, doceniajmy chwile, doceniajmy to co mamy.
Spróbujmy choć przez chwilę radować się w tym niespokojnym czasie.
Niech lektura pomoże złapać oddech.

Katarzyna Walichnowska wraz z załogą Gminnej Biblioteki Publicznej
im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie