Steńczyk/Osiecka "moja kokaina"

Zgodnie z obietnicą zapraszamy Państwa na urodzinowy koncert w bibliotece.
Tomasz Steńczyk wystąpi przed Państwem w nowym terminie!
Bądźcie z Nami już 5 września!

Świętujmy razem!

Gminna Biblioteka im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie obchodzi w tym roku 75-lecie swojego istnienia. Tak ważna rocznica nie może przejść bez echa dlatego zapraszamy wszystkich na wspólne świętowanie Urodzin Biblioteki!
Świętujmy całymi Rodzinami, tego dnia każdy znajdzie coś dla siebie.
O 16:30 usłyszycie Państwo odrobinę o historii biblioteki, będzie to chwila na oficjalną część naszych urodzin, a że części oficjalne zazwyczaj trwają zbyt długo, to u nas obiecujemy na to tylko kilkanaście minut.
Chwilę później ok 17:00 rozpocznie się koncert poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej.

W programie koncertu znajdą się najwybitniejsze, najbardziej znane piosenki napisane przez Agnieszkę Osiecką: m.in. "Piosenka o okularnikach", "Niech żyje bal", "Kołysanka dla okruszka", "Kiedy mnie już nie będzie", "Co każdy chłopiec wiedzieć powinien" oraz oraz wiele innych.
W zaczarowany świat Agnieszki Osieckiej zabierze Państwa obdarzony wspaniałym głosem i talentem muzycznym Tomasz Steńczyk wraz z zespołem
Tomasz Steńczyk – wokalista, gitarzysta, kompozytor. Jest artystą, który nie boi się śpiewać trudnych tekstów.
Na nowo odkryjemy znane utwory Agnieszki Osieckiej, które dzięki aranżacjom Steńczyka wchodzą w inne
klimaty – czasem nieco aktorskie, a miejscami wręcz poetycko. Steńczyk potrafi uwalniać emocje, udowadnia
to na każdym koncercie.
Nagrodzony na Festiwalach "Pamiętajmy o Osieckiej" w Warszawie, Festiwalu Twórczości "Korowód" w Krakowie,
na Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie oraz Festiwalu "Grechuta Festiwal" w Krakowie.
Występował w Teatrze Roma w Warszawie, Teatrze Krasickiego w Krakowie, Piwnicy pod Baranami, Teatrze Atelier w Sopocie,
CK ICE Kraków oraz w Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej.

linki do muzyki:

Wydarzenie może być dokumentowane w postaci fotorelacji i może być publikowane na stronach internetowych , w mediach społecznościowych i wydawnictwach Gminna Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie oraz może być przekazywanie mediom. Biorąc udział w przedsięwzięciu jego uczestnik/opiekun prawny uczestnika, wyraża zgodę na przetwarzanie swojego/uczestnika wizerunku dla potrzeb związanych
z promocją wydarzenia.

W związku z wytycznymi dotyczącymi zapobiegania dalszemu rozwojowi epidemii przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa lub zachowaniu dystansu społecznego (minimum 1,5 m odległości). Organizator zastrzega sobie prawo do mierzenia temperatury ciała. Uczestnicy mogą być proszeni o pozostawienie informacji: Imię, Nazwisko oraz numer telefonu.

plakat wydarzenia