Informujemy, że ze względów architektonicznych budynek biblioteki jest niedostępny dla osób niepełnosprawnych Deklaracja dostępności
19

Dzień Wolontariusza Gminy Michałowice

Dzień Wolontariusza Gminy Michałowice

13 grudnia 2014 r., sala multimedialna Urzędu Gminy Michałowice w Regułach przepełniła się wolontariuszami naszej gminy; w różnym wieku, od osób bardzo młodych po mocno starsze. Jak co roku – w Dniu Wolontariusza Gminy Michałowice – podziękowano wolontariuszom za bezinteresowną, społeczną pracę.

więcej

Gminny Dzień Wolontariatu 13.12.2014

Gminny Dzień Wolontariatu 13.12.2014

W sobotę 13 grudnia od godziny 14:00 hol oraz sala multimedialna Urzędu Gminy Michałowice wypełniła się gwarem, śpiewem, rozmowami oraz bardzo pozytywnymi wibracjami. Rozpoczęły się obchody Gminnego Dnia Wolontariusza.

Nie zabrakło tam również naszej biblioteki. Na naszym stoisku można było dowiedzieć się czym się zajmujemy i czego wolontariusze mogą się u nas nauczyć lub czym podzielić z innymi. Oczywiście na wszelkie propozycje jesteśmy otwarte i nie pozostawiamy listy zamkniętej.
Bardzo dziękujemy też za docenienie naszego wkładu w rozwój wolontariatu w naszej gminie.

Poniżej znajdziecie Państwo krótką informację na temat przebiegu uroczystości.

 

Na początku widzowie mogli obejrzeć spektakl wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Komorowie pt. "Pies nie jest rzeczą"

spektakl

 

Kolejnym punktem obchodów był występ Chóru Michałowiczanka

Chór Michałowiczanka

 

Prezentacja Centrum Wolontariatu

prezentacja

 

Wyróżnienie dla Gminnej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie na scenie koordynator wolontariatu z GOPS Marek Piątkowski oraz dyrektor Biblioteki Katarzyna Walichnowska

wyroznienie wyroznienie

 

Podczas występów oraz w trakcie przerw odbywały się Targi Wolontariackie, na zdjęciu Dyrektor oraz bibliotekarz Gminnej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie podczas przerwy (ze słodką niespodzianką)

tw_biblioteka

 

Na zakończenie odbył się spektakl wolontariuszy Teatru Zygzak z Tłuszcza pt. "Cyrk dojrzewania"

spektakl spektakl_koniec

 

DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Ostatnie przygotowania i pierwsi goście
Ostatnie przygotowania i pierwsi goście
Sala wypełniona była po brzegi
Sala wypełniona była po brzegi
Słodka niespodzianka
Słodka niespodzianka