Kursy komputerowe dla osób 50+

Kursy komputerowe dla osób 50+

Przyjdź na spotkanie!
Latarnikiem Polski Cyfrowej, a przekonasz się, że obsługa komputera i korzystanie z internetu jest proste nawet dla osób w wieku 50+

Zajęcia odbywają się w sali komputerowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Komorowie w:

W 2013 roku kursy odbywały się w:

1. czwartki od 8:00 do 10:00 (grupa średnio-zaawansowana)
2. piątki od 10:00 do 12:00 (grupa podstawowa)

Latarnik Polski Cyfrowej pokaże ci jak:
* Zwiedzać świat lub zaplanować podróż marzeń nie ruszając się z miejsca, np. oglądając zdjęcia, mapy i filmy podróżnicze z każdego miejsca na ziemi.
* Porozmawiać z rodziną i znajomymi bez opłat i w dodatku widząc ich na ekranie podczas rozmowy.
* Zrobić tanie zakupy mając ogromny wybór, możliwość porównania cen i opinii innych osób.
* Zapłacić rachunki lub załatwić sprawy urzędowe bez konieczności wychodzenia z domu.

i ... wiele innych rzeczy!

WIĘCEJ O PROJEKCIE NA STRONIE:

ZAPRASZAMY PONOWNIE OD 10.STYCZNIA.2014