Karaoke i dyskoteka dla seniorów

18.07.2014 r. bawiliśmy się w naszej Bibliotece na dyskotece dla Seniorów.

Zabawę zorganizował Latarnik Polski Cyfrowej Równych Szans Pan Dariusz Wałachowski.
Poza tańcami, skromnym poczęstunkiem, oraz wyjątkową atmosferą, którą stworzyli uczestnicy dyskoteki, było jeszcze karaoke. Każdy mógł spróbować swoich sił w popisach wokalnych, a chętnych nie brakowało.
W przerwach po dynamicznych tańcach odpoczynek uprzyjemniała Pani Czesława Rychter (uczestniczka „Spotkań z pasjami” i od niedawna nasza Czytelniczka) pięknie recytując własne wiersze.

Było bardzo sympatycznie i energetycznie.
Większość uczestników zadeklarowała chęć wzięcia udziału w kolejnej takiej imprezie (nawet raz w miesiącu !!!)

Sami zobaczcie jak się bawiliśmy, a następnym razem Wy też przyjdźcie.

Bezpłatne zajęcia komputerowe dla osób 50+

Przyjdź na spotkanie!
Latarnikiem Polski Cyfrowej, a przekonasz się, że obsługa komputera i korzystanie z internetu jest proste nawet dla osób w wieku 50+

Zajęcia odbywają się w sali komputerowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Komorowie w:

od 10 stycznia do 30 czerwca 2014 zajęcia odbywały się w piątki
1.   8:00 - 10:00 grupa średnio-zaawansowana
2. 10:00 - 12:00 grupa podstawowa

Latarnik Polski Cyfrowej pokaże ci jak:

* Zwiedzać świat lub zaplanować podróż marzeń nie ruszając się z miejsca, np. oglądając zdjęcia, mapy i filmy podróżnicze z każdego miejsca na ziemi.
* Porozmawiać z rodziną i znajomymi bez opłat i w dodatku widząc ich na ekranie podczas rozmowy.
* Zrobić tanie zakupy mając ogromny wybór, możliwość porównania cen i opinii innych osób.
* Zapłacić rachunki lub załatwić sprawy urzędowe bez konieczności wychodzenia z domu.

i ... wiele innych rzeczy!