Informujemy, że ze względów architektonicznych budynek biblioteki jest niedostępny dla osób niepełnosprawnych Deklaracja dostępności
8

Pierwsze koty za płoty!

Pierwsze koty za płoty!

Jak Państwo doskonale wiedzą, od pewnego czasu wraz z Wolontariatem w Gminie Michałowice, spotykamy się w bibliotece, żeby wspólnie dziergać maleńkie ośmiorniczki - przyjaciółki wszystkich noworodków, które pospieszyły się z przyjściem na Świat, a że dziś dzień wyjątkowy, bo 17 listopada obchodzimy Światowy Dzień Wcześniaka, postanowiłyśmy do biblioteki zaprosić Hanię, cudowną położną, która w ciągu dwugodzinnego spotkania opowiedziała nam o rozwoju małego dziecka. 
Jak się okazuje małe szkraby w bibliotece czują się doskonale, więc kto wie, może najwyższy czas zacząć spotykać się regularnie! Za dziś bardzo dziękujemy! 

Edukacja w bibliotece: Rozwój dziecka

Halo czy są z Nami Mamy i Tatusiowie?!

Spodziewcie się dziecka? Jesteście świeżo upieczonymi rodzicami, w prawdzie przygotowywaliście się do tej roli od dłuższego czasu, na waszym biurku/ stoliku nocnym leży stos przeczytanych lub nie podręczników, a w historii przeglądarki macie zapisane tysiące stron, lecz w twojej głowie wciąż kłębią się pytania... 

Przestań się zamartwiać, przyjdź do biblioteki i porozmawiaj z Nami! 

Już 17 listopada o 10:00 czekać na Was będzie położna z Babyboom Szkoła Rodzenia, a prywatnie szczęśliwa Mama, która postara się odpowiedzieć na Wasze pytania, opowie nam o rozwoju dziecka i oczywiście o tym, jak od najmłodszych lat pielęgnować miłość do książek.

A całe zamieszanie wynika ze Światowego Dnia Wcześniaka i finału naszej akcji wolontariackiej "Ośmiorniczki dla wcześniaków".