Zbiórka darów dla Schroniska w Milanówku

Drodzy przyjaciele zwierząt!

Drodzy przyjaciele Biblioteki!

25 października był Dzień Kundelka, 28 października było spotkanie pełne radości....

Teraz zadbajmy o tych, którym nie jest jeszcze wesoło - chodzi o zwierzęta w schronisku, o te, które jeszcze czekają na swój wymarzony dom.

Do 4 grudnia możecie do nas przynosić "dobrocie" dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Milanówku.

My zatroszczymy się o dostawę tego wszystkiego na miejsce.

Prosimy przede wszystkim o karmy mokre dobrej jakości (wysokomięsne) - dlaczego? Bo dobrze odżywiony zwierz to szczęśliwy zwierz. W schronisku niech chociaż mają dobrze wypełnione miski!

Takie są najpilniejsze zimowe potrzeby Schroniska.

To co jeszcze się przyda: naturalne gryzaki (żwacze, suszone uszy, tchawice itp.)

Przykładowe marki karmy dla psów: Animonda Gran Carno, Rocco, Dolina Noteci, Wiejska Zagroda, Brit, John Dog, Rinti, Select Gold, Maxi Natural.

Karma dla kotów: Catz Finefood, Maxi Natural, Dolina Noteci, Feringa, Animonda Carny, Mac's.

Karma sucha dla psów, np. Brit, Purizon, Wiejska Zagroda, Rafi, Taste of the Wild, Happy Dog (także wysokomięsna).

A jeśli nie możecie nas wesprzeć w zbiórce - adoptujcie zwierzaka lub chociaż udostępniajcie informację o zbiórce, udostępniajcie informacje schroniskowe.

ZBIÓRKA POD PATRONATEM STOWARZYSZENIA "SCHRON".