24 kwietnia - Czytanie na dywanie (po angielsku)

Na naszych przedostatnich warsztatach czeka nas podróż do dżungli, w której poukrywały się różne dzikie zwierzęta. Do kogo należą: różowy język, długa szyja, długi nos, futrzaste łapy, wijące się ciało, zakręcony ogonek, małe okrągłe oczy i duuuuża buzia z wielkimi zębami? Przekonajcie się o tym sami! W ramach tych warsztatów poznamy nie tylko nazwy dzikich zwierząt, ale także nazwy części ciała.

Przed nami szóste. spotkanie z cyklu, który który Early Stage Komorów organizuje we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie dla wszystkich dzieci w wieku 3-6 lat.
Na każdym spotkaniu towarzyszy nam inna książeczka oraz mnóstwo gier i zabaw językowych; dzieci wykonują też projekt plastyczny.

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 10-oro dzieci. Obowiązują zapisy.

20 marca - Czytanie na dywanie (po angielsku)

20 marca na naszym szóstym spotkaniu wybierzemy się w podróż morską!
Poznamy pirata Pete'a, jednooką Wandę i Kapitana.
Dotrzemy też na bezludną wyspę, na której ukryty jest skarb!
Co znajdziemy w skrzyni?
Na to pytanie możecie odpowiedzieć sami!
Gotowi na piracką wyprawę pełną angielskich słówek związanych z morzem... i nie tylko?
Zapraszamy!

28 lutego g.16:15

Przed nami piąte spotkanie z cyklu, który Early Stage Komorów organizuje we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie dla wszystkich dzieci w wieku 3-6 lat.
Co nas czeka tym razem?
Urodziny to wspaniały dzień: jest tort ze świeczkami, przyjęcie urodzinowe, życzenia i... prezenty! Jaki prezent sprawi największą radość autorowi książeczki? Kto mu ten prezent podaruje? Przekonajcie się sami biorąc udział w naszych warsztatach!

Przed nami czwarte spotkanie z cyklu, który Early Stage Komorów organizuje we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie dla wszystkich dzieci w wieku 3-6 lat.
Liczenie od 1 do 10 nie zawsze jest proste, zwłaszcza po angielsku!
No chyba że pomoże nam w tym dziewięć piesków i... jeden kotek.
Po takich warsztatach znajomość liczebników jest gwarantowana ????
Na spotkaniu przekonamy się też jak różnorodny może być psi język i na ile sposobów można powiedzieć "hau hau" po angielsku!